"Jeśli coś jest za darmo, to produktem stajesz się TY"

 

 

Nadal szukacie rozwiązań do projektu „Cyfrowa Gmina” ?

Logo Madkom

Jako zespół cyfrowagmina.info z pełnym przekonaniem polecamy sprawdzone rozwiązania naszego partnera technologicznego firmy Madkom SA. Systemy z grupy SIDAS, produkowane od ponad 20 lat są weryfikowane przez codzienną pracę przez ponad 15 000 (SIDAS EZD) aktywnych użytkowników w około 400 Gminach w całej Polsce.

Dlaczego warto we wniosku Cyfrowa Gmina zawrzeć SIDAS EZD ? Jako typowy system klasy EZD spełnia on wszelkie wymagania stawiane przed tego typu systemami przez otoczenie prawne – zawiera zaimplementowaną Instrukcję Kancelaryjną wytyczne z KPA, KPC czy Instrukcji Archiwalnej. Istotnym jest też fakt, że SIDAS EZD może być utrzymywany w chmurze co idealnie wpisuje się w założenia projektu Cyfrowa Gmina.

Wieloletnie doświadczenie, zdobywane przez codzienną pracę z urzędnikami, znajduje swoje odzwierciedlenie w intuicyjności systemu SIDAS EZD. Madkom SA nie spoczywa na laurach i w najbliższym czasie spodziewana jest nowa odsłona systemu – jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom. Uchylając rąbek tajemnicy, nowy layout będzie wyglądał mniej więcej tak:

EZD

Serdecznie zapraszamy do kontaktu zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Madkom SA celem przeprowadzenia niezobowiązującej prezentacji,a jako zespół cyfrowagmina.info zapraszamy do współpracy przy tworzeniu koncepcji wniosku.